top of page

4-А

4-А

🏞️🌱 Проект з курсу "Я досліджую світ". Кожен урок ЯДС - це подорож у нові знання та спонукання до творчих звершень. Минулого тижня ми вивчали тему "Форми земної поверхні України", а завершили її проектом. Усі подробиці у відео. https://www.instagram.com/reel/C3hkjePNJMI/?igsh=ZDV3czV1ZG1tcXlp

💁‍♀️🎉 Ми у кліпі Руханкомена! Старалися, вчили рухи, і недарма! Досвід класний! Хочеться ще!

📌🏆 Аріна Васильківська та Саша Векслер потрапили на шкільну дошку пошани, маючи в запасі творчі та спортивні здобутки! Пишаємося!

⚜️💠19 лютого - День Державного Герба. України. Під час заняття, ми пригадали історію створення та становлення нашого герба, адже вона давня, глибока та цікава.

☁️🕯️20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. День розпочався із тематичного списування на уроці української мови! Кожен янгол - як символ нашої пам'яті. Протягом дня ми поринули у хроніки подій 2013-2014 років. Надихнулися боротьбою наших сильних та незламних громадян!

🗨️🇺🇦21 лютого - Міжнародний день рідної мови. В цей день у нас відбулося змагання двох команд знавців української мови СИНІ та ЖОВТІ. Ребуси, квести, загадки, відео.

Всі подробиці у відео:

💔🚨24 лютого - Річниця повноштабного вторгнення. Цей день нас зібрав у ХАБі безпеки. Кожен по своєму переживав цей день 2 роки тому, і кожному хотілося поділитися. Щемливий, об'єднаний, тремтливий урок. Для дорослих та для дітей

А ще, ми прийняли участь у благодійній акції від Next Step Ukraine, де кожне звернення до військових 24 лютого - це 1000 грн на реабілітацію наших героїв, яка буде подвоєна ще однією компанією. Раді бути причетними.

🕊️🩵"І БУДЕ МИР..." проголосили діти! А, значить, так і буде.


16 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page