top of page

4-А

🇺🇦28 січня - День затвердження Державного Прапора України. Наша гордість, наша сила. Цей день зібрав нас в ХАБі безпеки. Ми дізналися історію нашого прапору від початку його появи, почули ще більше версій, чому він саме синьо-жовтий і значення цих кольорів (а їх більше 10). І, звісно, чому саме 28 січня офіційно затвердили прапор.

📝🥀29 січня - День пам’яті героїв Крут. В наш час немає тем, які поза віковими категоріями. На уроці ми дізналися, що таке Крути, де знаходилася ця станція, і чому жертва юних студентів та школярів стала такою важливою в ту морозну, сніжну зиму. Без пам'яті про минуле - неможливо будувати майбутнє.

🔐🪫31 січня - Міжнародний день без інтернету. Цей день нас об'єднав різними настільними іграми. УНО, дабли, доміно, бокс історій, плетіння із резиночок. Кожного захопила своя цікава діяльність. День без інтернету? Легко!

📚📖1 лютого - Всесвітній день читання вголос. Читання вголос - це одна з ключових навичок учнів початкової школи. Ми багато читаємо, переказуємо, фантазуємо, мріємо в усній та письмовій формі. Тримаємо на контролі навичку читання вголос. Ось і сьогодні цей день став приводом підвести підсумки і дізнатися, на скільки слів кожен покращив свою навичку читання.

🦫🏠2 лютого - День бабака. З метою відзначення традиційного свята бабака, ми мали змогу взяти участь в уроці-квесті, почути прогноз Тимка. Загалом, дивіться у відео, як пройшов урок "імені Тимка":


25 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page