Раді бачити на сторінці 3 Б класу. Ділимося тижневими новинами :
✅️ Кольоровий тиждень початкових класів. Насичений тиждень,цікавий своїми щоденними тематичними заходами. Щодня ми проявляли творчість,вигадку аби взяти участь у кожному заході тижня,а наші look of the day були у визначених кольорах,що дуже об'єднувало та надихало. Понеділок 💛малюнкова виставка:"Україна очима дітей "https://www.instagram.com/reel/Cx5APu6NxZN/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg==Вівторок💙 . Активна руханкаhttps://www.instagram.com/reel/Cx7fzkDNNY6/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg== Середа ❤️Створення гербу класу https://www.instagram.com/reel/Cx-SCRzt9HL/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg== Четвер💚 Малюнки на асфальті присвячені нашій ненці Україні https://www.instagram.com/reel/CyA04pdNgdl/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg==П'ятниця 🤍розпочали день з виконання гімну https://youtu.be/Pk0dwneVBGE?si=YvYpmBDuBBksw7fu
✅️День захисту тварин.🐈⬛💜🐕 Долучилися до проведення уроку доброти про гуманне ставлення до братів наших менших від БФ "Щаслива лапа". 🐾 Адже, кожен має пам’ятати, що ми відповідальні за тих кого приручили, а також,що навколо велика кількість тваринок, котрі потребують нашої уваги та піклування й у силах кожного, хоч мінімально допомогти тим,хто сам собі допомогти,на жаль ,не в змозі👱♂️
✅️Зустріч зі шкільною патрульною поліцейською 👮♀️Дякуємо Ларисі Олександрівні за змістовну,цікаву розповідь подану у ігровій ,легкій формі для нас з такої теми ,як :"Безпечний шлях додому ". Завдяки Вам ми поглибили свої знання з правил дорожнього руху, могли задати питання й почути відповіді на них . Чекатимемо нових зустрічей.
Всім бажаємо безпечних вихідних, спишемося за тиждень!🤗
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_a1da0cdb82dd4632b6e0105c315cbcd6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_116,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_a1da0cdb82dd4632b6e0105c315cbcd6~mv2.jpg)