Цей тиждень видався цікавим та насиченим. До дня туризму учні та батьки залюбки поділилися своїми яскравими моментами з подорожей різними куточками нашої планети.
Щиро з любов’ю вітали вчителів із днем Учителя, створивши відео- привітання. Троє батьків взяли участь у дні Дублера та провели виховну годину з дітьми. Всі учасники навчально- виховного процесу отримали масу вражень та незабутніх емоцій.
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_48440bbc0421422ba99bf5a33aed1107~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_48440bbc0421422ba99bf5a33aed1107~mv2.jpg)