Цей тиждень був дуже насиченим. Ми встигли попрацювати в групах і зробити свої проєкти з української літератури. Чи задумувались ви колись, чи дійсно існували персонажі українських козацьких пісень? І якщо так, то хто вони? Проєктна робота в групах створила унікальну навчальну обстановку, яка дозволила нам більше дізнатися про нашу багатогранну літературну спадщину та насолоджуватися процесом навчання. Тож ми раді були вирушити у цю захоплюючу подорож світом слів та ідей!
Нажаль, багато часу провели в укритті. Але навіть там знайшли місце позитивним емоціям. Відсвяткували день народжені нашого Міші, танцювали і робили уроки.
Знімали відео про день миру і робили орігамі голубів миру. Це день, коли світ висловлює свою тверду волю до миру та братерства. І ми хотіли нагадати про те, як важливо діяти разом для досягнення миру. Зараз світ стикається з багатьма викликами, але лише спільними зусиллями ми зможемо створити більш мирну та справедливу планету для майбутніх поколінь.
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_74df81df350b47e19f50aacb7bdf65e1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_74df81df350b47e19f50aacb7bdf65e1~mv2.jpg)