Минулий тиждень Математики розпочався солодко в 6-Г - в понеділок завдяки майстрині Олені ми спробували себе у виробництві карамелі.
У вівторок відвідали музей цікавої науки, а в середу Анна Володимирівна запропонувала нам взяти участь у Математичному квізі і провела командну гру у Хабі.
П'ятниця - був день безпеки і ми знову проводили урок в Хабі тепер вже з англійської мови з теми "Road Safety", дві групи разом. Наталія Володимирівна і Ольга Юріївна відправили нас у віртуальну подорож містом. Ми згадали правила дорожнього руху, дорожні знаки, тепер знаємо їх назви англійською, грали в командах, танцювали і співали)
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_2ac637e88cfe426ab18c999ce8ebbf50~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_2ac637e88cfe426ab18c999ce8ebbf50~mv2.jpg)