Ура! Нарешті дочекались весняних канікул! 🌺
На годині спілкування 20 березня згадали про Всесвітній день Землі і поговорили про правила збереження "здоров'я" нашої планети, які всі ми можемо і повинні виконувати заради майбутнього 🌍.
На уроці української літератури реалізували спільний відео проєкт до дня народження Ліни Костенко (19 березня) та всесвітнього дня поезії (21 березня):
А також цей тиждень на Планеті Щастя було оголошено, як Театральний для учнів 5-х і 6-х класів. Це був цікавий і корисний досвід, за кулісами було весело і всі в решті решт отримали задоволення🎭
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_a76a77de2bb145ada140423fa220b0cc~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_a76a77de2bb145ada140423fa220b0cc~mv2.jpg)