Нам не вистачає 5 учбових днів на тиждень задля спілкування, тому 6-Г змушений зустрічатися і у вихідні.
Цього разу зустріч призначили на творчому майстер- класі з гончарства.
Як пояснила нам майстриня гончарного мистецтва Лілія, майстер-клас- це не просто робота з глиною, це спосіб зануритися у світ креативності та самовираження. А ще- це можливість знайти гармонію і зняти стрес. Гончарство – це не про швидкість та результативність. Гончарство – це про відпочинок душі через руки! І справді, коли працювали за гончарним кругом, здавалось, що коїться якась магія!
Тому відпочили ми із користю, адже власноруч створили чудові глиняні вироби- горнятко і тарілку!
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_c9c633b39c944cad9782dfff79525fa5~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_c9c633b39c944cad9782dfff79525fa5~mv2.jpg)