2-й тиждень в 6-Г класі минає продуктивно💪🏼15-19 січня-Тиждень філології. Час започаткувати гарну традицію - читання в укритті.
Понеділок- 15 січня-Всесвітній день головного убору🎩а також, День снігу❄️☃️
Вівторок-читаємо роздрукований текст англійською + виконували завдання по тексту. Ще й оцінки отримали з англійської мови за урок, який пропав із-за тривоги.
Середа-відбувся урок розвитку мовлення з української літератури. Урок спрямований на поглиблення знань про минуле нашого народу, розвивати навички аналізу художнього твору, творчу уяву, пам’ять, виховувати повагу до славного минулого України.
Четвер-захід до дня Соборності України, який відзначається 22 січня. Переглядали фільм про «День Соборності України. Історія та сучасність», виконали поробки про незалежну та соборну державу.
П‘ятниця-ціль прочитати з зарубіжної літератури "Чи вмієш ти свистати, Юганно?" Ульф Старк.
Пропонуємо також принести власні книжки, які цікавлять дітей для читання під час тривог🤗