Тиждень 6-В виявився багатим на зустрічі і події!
В понеділок на годині спілкування поговорили про безпеку в інтернеті - Савенко Міша, Мінін Сергій розповіли про небезпеки віртуального спілкування і охорону особистих даних. А Олексій Малий спробував пояснити про небезпеку "зависання" в гаджетах. Разом домовились використовувати таймер під час ігор на телефоні⏳️
Розмову про кібербезпеку учасників освітнього процесу продовжили при зустрічі з Офіцером поліції👮♀️. Відкрита бесіда і відповіді на питання стосовно прав та обов'язків підлітків доповнили наш багаж знань!
Періодичні тривоги не дають змоги учням 6-В класу зрозуміти, що таке гіподинамія🏃. А щоб в укритті час минав швидше ми разом пригадали про Всесвітній день читання вголос📚
Ну і, нарешті, ми готові представити результати STEM-проєктів екоз'язків різних трофічних ланок організмів🙃
6-В досліджує екосистеми та взаємозв'язки продуцентів, консументів та редуцентів🙃😊
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_956793e49dab404b9499ce04d5fdc432~mv2.jpg/v1/fill/w_136,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_956793e49dab404b9499ce04d5fdc432~mv2.jpg)