4-В

Насичений тиждень в 4-В класі.

День іменинника .

В 4-В класі вже 4 рік є традиція святкування Дня іменинника. Чітко учні класу слідкують за тим, щоб не забули привітати дітей, які народилися влітку. Саме в вересні збирається клас на свято і все , що відбувається на ньому-саме для них. Цього разу встигли відсвяткувати на свіжому повітрі, в парку, разом з героями гри ,,Among Us''. Як весело грати, коли з тобою весь клас. Ніщо не сковує рухів, достатньо місця , є час і бажання грати. Іменинників було помітно, вони були з кольоровими кульками. І це підсилювало настрій. А ще піца на свіжому повітрі допомогла святу бути незабутнім. Рукавички, антисептік -все було. Пам'ятаємо.

,,3 в кубі"

2 матусі класу, а це: мама Даміра - Ольга та мама Маші-Наталя, вирішили , що треба об'єднати класи проекту ,,3 в кубі" посмішкою.Тому і зробили фотографічну рамку для цього задоволення. Вийшло все чудово. Smile day додав настрою і день зробив радісним і кольоровим і в 4-В класі, і в 6-В класі, і в 8-В класі. Ще довго фотографувались діти, багато було чутно сміху в стінах класів.

Знайомство з містом продовжується.

Ми вже розповідали про альманах ,,Історія нашого міста", який в 4-В провели Лілія Олександрівна та Ольга Михайлівна нещодавно. А батьки класу вирішили ще раз нагадати, яке прекрасне сучасне місто Дніпро. Для цього , за бажанням батьків, була організована екскурсія . Вражаюча панорама з наглядового майданчика лівого берега, ще раз показала красу міста. Сучасні будинки, набережна, церква Архангела Михаїла...все й не перелічити. Дякуємо вам, батьки, за те, що постійно піклуєтесь про наш духовний розвиток.

Екскурсія в майбутнє.

Не знаємо...Чи хтось чув про клас ,який має назву ,,BIO-ROOM"?А на ,,Планеті Щастя " є такий. І завідувачка кафедри Пахарчук Надія Василівна радо привітала нас і приділила для нас час і увагу. Ми-майбутні п'ятикласники і завжди нам цікаво, а як там далі-предмети, кабінети, вчителі. На фото видно зосереджені наші обличчя, які дуже уважно слухають вчительку, з повагою та цікавістю. Плануємо ще понишпорити у школі і ще підгледіти якийсь секрет.

Наш оберіг.

В п'ятницю ми почали ,,плести" вінок. Вирішили в центрі віночка, символу української краси, розмістити фото хлопчиків і дівчаток класу. Як задумали- так і зробили. Вийшло гарно . Це- наш оберіг. Він знаходиться в класі і нагадує, що ми як квіти та стрічки в віночку завжди разом і єдині.

Інспекція в шкільній їдальні.

А ще наші батьки інспектувати шкільну їдальню. Вони приходили разом снідати і обідати з нами. Ми хвилювалися. Особливо Міша Савенко, Гліб Ігнатов та Соня Непомняща, бо саме їх батьки прийшли цього дня до школи. Нашим матусям все сподобалося. Їжа смачна. В їдальні порядок. Все вчасно, все свіже та гаряче.Дякуємо ! Смачно!

Ми не маємо часу сумувати. Шкільне життя насичене і чудове. І ми дорожимо кожною хвилиною, коли ми в школі.

Суворова Саша, Газимагомедов Раміль та Зубарь Артем, 4-В клас.


67 переглядів0 коментарів