4-В

Тиждень кольорових емоцій в 4-В


Останній тиждень вересня був незабутнім не лише для 4-В класу, але й для усієї початкової школи. Бо вирувало насичене різноманітними подіями життя.


Але про все це трохи згодом, а зараз декілька слів про екскурію на молочну ферму. Єкатеринославський молочно -виробничий комплекс радо зустрів дітлахів. А дітлахи були раді побачити корів породи Brown Swiss. Дуже вразила кількість поголів'я на фермі, як дорослих корів так і малесеньких телят.130 висококваліфікованих працівників на фермі доглядають тварин. Деякі працівники проходили стажування в Німеччині. Тварини їдять корм,який виготовляють на території комплекса. Доглянуті, ласкаві - зразу подружилися з дітьми 4-В класу. Діти торкалися голів коров та телят і казали їм гарні пестливі слова. Ця поїздка надовго запам'ятається учням . В наш час в урбанізованому місті справжнє диво побачити на власні очі великих домашніх тварин і провести деякий час разом з ними.


Отож , гарно відпочивши в вихідні дні, прийшли в понеділок до школи з новими силами. І колесо тижня початкових класів закрутило 4-В.


Можна багато писати про колір одягу кожного дня, про конкурс віршів про осінь у кожному класі, про урок на тему : ,,Зміни в природі восени", про те, як в 4-В гарно намалювали рідну школу, обнімашки на порозі класу, виставки робіт на тему ,,Осінь" та фотовиставку ,,Моя улюблена тварина" і безліч веселих руханок майже на кожній перерві.


Хочеться трохи згадати те, що ми робили за власним бажанням. Так так, саме це ми хотіли зробити і не лінувалися.

По-перше нам хотілося згадати, а дещо узнати нове з життя шкільних речей. Кожного дня вони оточують нас, вони наші помічники і ми дуже звикли , що з ними зручно та надійно. Але ,навіть ,у маленької гумки є своя історія, не кажучи про парту чи дошку . Ось і присвятили деякий час цій темі.


В клас принесли улюблені іграшки . І на уроках англійської мови розповідали про них. По-перше це було цікаво, по -друге поповнили запас іноземних слів, по -третє- краще дізналися один про одного, які смаки та уподобання має кожен з нас.


На Новий рік ми готуємо казку ,,Бременські музиканти". Дуже цікавий сценарій, багато жартів і музики. Казка завітала до нас 1 вересня завдяки Оксані Іванівни і залишилася з нами. Зараз це наша улюблена казочка . Тому ще раз переглянути її і зупинитися на цікавих моментах-саме це нам було потрібно.


А ще у нас була вікторина ,,Здоровий спосіб життя". Може для когось і банально, але не для 4-В. Саме здоровий спосіб нашого життя дає можливість мріяти і йти до мрій. Прості питання і прості відповіді, які повторюємо майже щодня. І в четвер ще раз нагадали собі про них.


Завтра у нас дуже важливий день. Напередодні Дня Вчителя ми піснею привітаємо тих, хто кожного дня сіє вічне та добре. Пісня ,,Найкращі вчителі "- це подяка за нелегку працю. А після виконання пісні, майстер клас і ми виготовимо український вінок. Це буде наш оберіг. Але про це ми розкажемо на наступному тижні.


А ще...це вже трішки похвастаємося. Наші Аліса Сундирьова та Михайло Савенко заспівають на святковому концерті з нагоди свята. Пишаємося.


Ненарочкін Дмитро , ГалIнач ДамIр та Лебедянський Дмитро , 4-В клас.


58 переглядів0 коментарів