4-В

Розповімо вам про бібліотечний урок, який пройшов в 4-В на тижні.Лілія Олександрівна, наш давній друг, та Ольга Михайлівна підготували альманах про місто Дніпро. Дуже важливо знати про місто, в якому ми живемо, його історію, ім'я підприємців, які приносили славу місту та збагачувати його. В своїх виступах діти 4-В показали зацікавленість до минулого рідного краю та знання. Дуже тепле фото є на згадку.


А щоб було веселіше, як завжди, якийсь добрий меценат, а на цьому тижні це була Соня Непомняща, пригощала цукерочками. Різнокольрові цукерки піднімають настрій і солодке дарує нам енергію, яка так необхідна.


Ще в клас на цьому тижні завітала Уляна Вікторівна, ще один наш давній друг, з майстер класом. Готуємося до тижня початкових класів і на виставку осінніх композицій вирішили зробити колективну роботу: парасольку з краплями дощу, кулю з елементами декору і осінній віночок. Самі не очікували, що так гарно вийде. Це не останній наш майстер клас.


Діти дуже люблять м'які іграшки. Коли ми в календарі побачили , що є свято м'якої іграшки, вирішили принести в клас свої улюблені. Яка різноманітність ! У кожної іграшки своя історія . У когось зовсім новенька і куплена влітку цього року, а у когось старенька, нею грався ще старший брат. Слухали ми ці історії і дивувалися ніжності душ нашого 4-В класу. Так добре, що є сім'я , іграшки, сімейні традиції. Але на жаль не у всіх ...


Ось ми й перейшли до головної події тижня. Наші батьки постійно моніторять соціальні мережі і підписані вони на всі міські новини. Тому встигають все почути і робити добрі справи. Добрі справи для нашого класу - це нормально. На тому тижні батьки 4-В класу відвідали Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини ,,ДОР". Вони привезли маленьким дітям потрібні для нормального життя речі. Рухаємося далі. Добрих справ багато не буває. Тепер беремо участь у акції,, Монетки дітям", яку організовує Національний банк України та благодійний фонд ,,Таблеточки". Усі зібрані кошти підуть на допомогу онкохворим дітям. Кожні 25 копійок-це крок назустріч одужання для онкохворих дітей. Ми почали, а нас підтримали всі класи на ,, Планеті Щастя", бо кредо нашої школи - ,,діти повинні бути здорові і щасливі ". Як маленькі струмочки текли монетки з дитячих долоньок на допомогу іншим дітям, незнайомим, але потребуючим допомоги і впевненості, що вони із своєю бідою не самотні.


А ще -ми талановиті. Партнери в проекті ,,3 в кубі" 4-В класу - 6-В та 8-В. Довго ми думали, щоб таке приємне зробити для наших більш доросліших друзів. Та й підготували концерт з яскравими номерами: пісні, танці, спортивні номери, вірші. Почули артисти 4-В багато оплесків, вигуків ,,молодці та браво". А виконання Гімну ,,Планети Щастя об'єднало нас. Ми були щасливі в цю мить.


5 днів нашого навчального тижня. Багато зробили? Мало? Головне, що ми наповнюємо своє життя подіями, які приносять нам задоволення.


Аліса Сундирьова і Олександра Рученко, 4-В клас.75 переглядів0 коментарів