4-В

4-В на зв'язку.

Як швидко плине час , ще один навчальний тиждень закінчується і 4-В є що розповісти.

-1.Цього тижня ми одягли вишиванки, бо пишаємося Україною і пишаємося тим, що ми українці. День гідності та свободи відзначають в Україні 21 листопада. Саме в листопаді розпочалися Помаранчева Революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го. Це визначна дата. Дуже важливо пам'ятати події, що сталися у Києві на Майдані. Щоб наші нащадки розуміли, завдяки чому ми живемо у вільній незалежній країні. Адже тоді сталося становлення української нації. Люди згуртувалися заради позитивних змін у державі, розвитку та самостійності.

-2.Україна багата на свята. І один із них День працівника сільського господарства, День аграрія. Це професійне свято для всіх тих, хто любить землю та роботу на ній. Тато Гліба Ігнатова - Олег Олександрович- один із тих, хто вирощує та наповнює магазини свіжими овочами, які так необхідні нам, споживачам. Гліб приніс частування - прекрасну солодку моркву. Діти із задоволенням їли та передавали привітання та подяку татовi Гліба.

-3.А ще ми порадували себе початком підготовки до зимових свят. І, як завжди, стало доброю традицією приносити до школи зимові композиції, віночки, новорічні ялинки з екоматеріалу.Відразу клас стає затишніше від сяйва вогників. Все починає нагадувати про швидке свято чарівництва та магії.

-4. Батьки 4-В класу виступили з ініціативою та попросили підтримати її. Взяти участь всIм класам школи у створенні 3D карти України . Область кожен клас вибрав на свій розсуд. Повинна вийде чудова спільна робота. Вона ще раз згуртує школярів від малого до великого. Робота допоможе дізнатися більше про історичне минуле нашої країни. І, звичайно, винагорода, бали у фестивальному русі.

-5. Наприкінці тижня був День безпеки руху “Безпечна дорога додому”. Правила руху ми знаємо та часто повторюємо. Але безпеки багато не буває. Тому подивились презентацію і ще раз нагадати собі, що наше життя величезна цінність і берегти його не завадило.

Юшко СофIя, Нагорняк АнгелIна, Португалов Iгор, 4-В клас


105 переглядів0 коментарів