4-Б

Тижневі хроніки.

Ну дуууже цікавим видався наш тиждень! Цього тижня ми були в ролі експертів, а саме оцінювали якість їжі на сучасному екрані. Прийняли участь у міському конкурсі «Пів годинки на цікавинки», де продемонстрували свої знання, вміння та кмітливість! За допомогою цієї гри-подорожі закріпили знання про традиції рідного народу. Діти були зосереджені та зацікавлені!

У нашій школі цікаво проходять не тільки уроки, а ще й перерви, під час яких ми будували велетенські вежі з частинок лего.

Разом із нашими друзями з 2-В класу виготовили гарні лепбуки до дня української мови та писемності. Всі отримали гарні враження, адже працювали у дружньому гурті і допомагали один одному!

А ось на класній годині ми вчились раціонально розподіляти час, виявляється це не так і легко, але ми вже вміємо! Ознайомились з різними видами годинників: від найдавніших до сучасних. Дізнались, яким чином слідкували за часом у давнину. Дослідили, що всього за одну хвилину можна багато чого встигнути! Пригадали важливість режиму дня та зобразили наші кардіограми режиму дня.

Ось таким активним видався наш тиждень. Далі-цікавіше!


58 переглядів0 коментарів