4-А

Такі радісні і цікаві події видалися цього тижня у 4-А класі. Чудово пройшло свято у понеділок. Адже це була довгоочікувана вистава "Бременські музиканти". Всі дуже старались! Гостям сподобалась гра акторів. Запам'ятається надовго! А ще до нашого класу завітав Святий Миколай та Дід Мороз. Звичайно приніс кожному подарунок! Ми відправляти від себе листи. І дуже здивувалися, коли отримали листи від Діда Мороза. У вас таке бувало?! У нас це було вперше. Це були особисті грамоти від Діда Мороза кожному учню та учениці 4-А класу з надписом: " За добрі справи і гарну поведінку!".

А ще на класній годині всі разом загадали бажання, запланували щось важливе на 2022 рік. Кожен своє, і сподіваємось, що те, що робиться разом і з великим бажанням, обов'язково здійсниться!

Надовго запам'ятається і особливий урок англійської мови. "Час пити чай!" Під смаколики і гарячий чай діти на уроці грали у "Крокодила", розгадували загадки, виконували завдання, співали новорічних пісень англійською мовою. Гарні враження залишає останній навчальний тиждень 2021 року.

А скільки ж цікавого принесе Новий рік?!30 переглядів0 коментарів