Вас вітають третьокласники!
✅ Хаб безпеки. "Моя безпека взимку" так мала назву наша бесіда,адже дуже важливо пам'ятати правила поведінки на вулиці під час ожеледиці.
Розібрали різні ситуації, пограли у повчальні ігри.
✅ 11 січня - всесвітній день «Дякую»!
Дякуємо Збройним Силам України 💙💛
Дякуємо за захист та можливість проживати новий день.
Дякуємо батькам за довіру та за неймовірних діток ❤️
✅☃️ ❄️Всесвітній день снігу ❄️☃️
У 3-А класі веселі перерви проходили на вулиці ❄️❄️❄️
Рясний зимовий сніг завжди приносить дітям радість.Зі снігом можна грати веселі ігри, проводити досліди, експериментувати, розглядати казкове мереживо сніжинок, а
зліпити сніговика - давня дитяча забава, яку обожнюють діти у всьому світі.❤️ На уроці розгадали сніговика та "виготовили" чашечку гарячого какао,доповнюючи висловами : "За що я люблю зиму"
✅ День дітей-винахідників!!!👨🎓🎊👩🏭 Щиро дивуємося і пишаємося талантами та неординарним розумом наших шкільних маленьких винахідників. Їхні перші кроки у світ інженерних здивувань сміливі та вдалі.⚙️💡🔬 Віримо, що такі талановиті діти здатні зробити нашу Україну країною майбутнього!!!💫🚀🇺🇦
У класі пройшла виставка лего- виробів а на уроці Лего, дякуючи Гошкадор Н.О. діти змогли виготовити справжній вентилятор. Всі залишилися безмежно раді та задоволені!🤩
✅Міжнародний день обіймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня.
З обіймів починається життя людини. Обійми супроводжують нас протягом усього життєвого шляху – обіймаються закохані, подружжя, друзі, родичі. Обіймаються, вітаючи один одного, висловлюючи свої співчуття. Обійми – символ близькості і любові. Тому, присвячене обіймам свято знайшло буквально всенародну підтримку і в світі, і в нашій країні.
Нам всім зараз потрібні обійми. Кожному. Тому, обіймайте батьків, обіймайте близьких, обіймайте нашу країну.❤️
До зустрічі через тиждень! Бережіть себе 🙏