3-А

Добрий ранок. 3-А

Навчальний тиждень був присвячений Дню української писемності та мови, який святкується 9 листопада.

Тиждень був насиченим:

🌺👕 9 листопада на "Планеті Щастя" був день національного одягу. Учні та вчителі нашого класу доєдналися - весь день ми були одягнені у вишиванки. Одяг допомагає створювати додатковий святковий настрій!

📓🖊Також, 9 листопада, ми доєдналися до "Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності 2022". Звісно, текст диктанту для нас важкуватий, не усі встигали його писати, але доєднатися до загального процесу було дуже приємно, незвичайно, по-новому! Ми послухали про історію цієї події, авторів тексту та найцікавіший диктант за всі роки. Дякуємо за таку можливість!

🌾🌱 А на уроці "Я досліджую світ" ми провели вікторину "Цікаві факти про українську мову." Кожен з нас зазначив, що він багато з цих фактів вже знав, а нові запам'яталися завдяки інформації, яку готували вчителі нашого класу.

🍪 Година спілкування пройшла тепло, затишно та дружно. Наче нас усіх не розділяє екран та десятки кілометрів.

Ми влаштували чаювання, яке об'єднало учнів дистанційного та сімейного навчання ❤️! Теплий чай, смаколики та розмови про усе на світі.

🎥👀https://youtu.be/aMak33LXiq0

🖌️🖼Щоб передати свої почуття та емоції, відношення до нашої рідної мови, ми вирішили малювати. На уроках онлайн розваг, разом створювали колаж із наших художніх робіт, присвячених українській мові!

🎶📱Ще один цікавий флешмоб, до якого доєдналася родина 3-А класу - "Установи українську мелодію, пісню на свій мобільний телефон". Дякуючи цьому флешмобу, ми почули нові для себе пісні, більше дізналися про творчість наших земляків та музичні смаки один одного! Популяризуємо українську культуру разом! А який у вас рінгтон?

🎥👀https://m.youtube.com/watch?v=jbIMYLu2C7Y&t=3shttps://m.youtube.com/watch?v=jbIMYLu2C7Y&t=3s

🌾 Усі вихідні ми готувалися до тижня української писемності та мови. Та створили спільний відео-проект.

Учні 3-А класу вітають усіх з Днем української писемності та мови! Плекайте, бережіть, славте, гартуйте нашу рідну мову! Мова - ДНК нації, це наша національна ознака. 🕊️

🎥👀https://youtu.be/Wfth-EYhOxw


45 переглядів0 коментарів