top of page

2-В

Промайнув ще один тиждень на «Планеті щастя».

5 грудня- Всесвітній день Волонтера. Волонтер у перекладі з англійської мови означає «добровільний помічник». Волонтерами спочатку називали людей, що добровільно та виключно із свого бажання поступали на воєнну службу в деяких європейських країнах. Їх називають по-різному, але всі знають, що волонтер – це людина, що допомагає сусідам, співвітчизникам та людям, які потребують допомоги вдома чи за кордоном. Волонтери працюють в школах, лікарнях, бібліотеках, таборах з біженцями, при захисті навколишнього середовища – всюди. І наш клас на онлайн розвагах розповів, хто з наших родин зараз допомагає воїнам, хто ліками, хто коштами, хто купує бронежилети , теплий одяг, хто готує їжу. Низький уклін таким родинам!

6 грудня- День Збройних сил України. Одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Разом з учнями нашого класу ми привітали зі святом наших захисників- Абляєва Марлена Рідвановича,Хоменко Євгена Володимировича- надіслали їм поздоровчі листівки.

7 грудня- День хустки. Цей день є неофіційним святом- святом збереження українських традицій. Це не лише елемент нашого національного вбрання, а й цінний народний оберіг.На годині спілкування ми переглянули презентацію, дізналися найцікавіші факти з історії хустки, як і коли носили цей елемент одягу,а ще відчули себе справжніми дизайнерами і намалювали свої хустки.

От і весь тиждень. До нових зустрічей!