У 2-Б класі відкрито "Новорічну майстерню" Святковий настрій створив прикрашений клас. Зимове дерево, новорічна ялинка, гірлянди, вогники, прапорці з малюнками і надписами. Все це зустріло школярів у класі у перший день навчального тижня. І розпочалось диво, яке створюєш своїми руками. Клас перетворився на майстерню. Кожного дня дівчаток і хлопчиків чекали нові розваги. Це був справжній квест. По-перше зробили виставку малюнків "Моя ялинка найкраща", потім зробили яскраві розфарбовки
"Одягаємося по-зимовому". Дуже цікавим було завдання створити об'ємну поробку- підставку "Зимова куля". Годину спілкування присвятили символу наступного року за східним календарем -Дракону. У "Новорічній майстерні" панує творча атмосфера. Усім хочеться зробити об'ємну фігурку дракона і поставити свій виріб на виставку. І ось! Роботу завершено. Кожен дракон по-своєму найкращій. Сьогодні робили веселих новорічних гномів. Старалися розфарбувати кожен свого яскравіше. Навіть, імена дали. Під час роботи майстерню прийшлося перенести в укриття. Але це не завадило творчій атмосфері. Всі завзято працювали. Допомагати один одному, ділилися ідеями . Цікаво було. Тиждень добігає кінця, але "Новорічна майстерня" ще не зачиняється. Попереду багато нових ідей і задумок! Приєднуйтесь! Це цікаво!
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_ad3a588c30864615b1ca4e1f7e6c7da6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_ad3a588c30864615b1ca4e1f7e6c7da6~mv2.jpg)