2-Б

Пролетів черговий навчальний тиждень 2-Б у вирі пізнання нового. 13 листопада у світі відзначали День доброти і ,хоч це свято настало нас у вихідний день, ми не забули поговорити на цю тему на навчальному тижні,на годині спілкування, навіть на уроках читання у творах червоною ниткою пройшла тема :"Добро і доброзичливе ставлення до оточуючих "🤗 16 листопада,у всьому світі відзначався Міжнародний день толерантності.🫶🏻🫱🏾‍🫲🏻На світі існують мільярди людей. 🌏У кожного з них своя зовнішність, характер, думка і місце народження. 🗺Всі ми - різні особистості. 🧒Відмінні за темпераментом, кольором шкіри, здібностями і найголовніше – своїм внутрішнім світом. 👤🧘🏼‍♀️Ми такі ж, як і всі, і ,у той же час , ні на кого не схожі👩🏽‍🦱👱🏻‍♂️ Так само неповторним є внутрішній світ тих, хто поруч ,як і наш власний🫂Ми різні, але всі ми рівні 💜 2-Б клас провів у класі тематичні виховні години приурочені до теми тижня:"Добро . Терпіння. Різні-не означає гірші", створили власний рецепт толерантності та зрозуміли, що один з найліпших методів пізнати ,підтримати,зрозуміти іншого-просто обійняти , наші золоті ручки та добрі серця створили долоньки,квіточки,асоціативні кущі ,де висвітлили, що для кожного з нас означає слово :"толерантність ". Переглянути результати можна тут:

https://youtu.be/FPrXFo2f08U

Не забули поговорити про важливу тему ,що стосувалася правил дорожнього руху "Безпечна країна ":згадали, який одяг краще одягнути аби бути пішохідом-світлячком та стати помітними для водіїв,повторили сигнали світлофора,правила переходу вулиці ,правила поводження у громадському транспорті та створили на закріплення малюнки приурочені до теми ,влаштувавши малюнкову фотовиставку. 👧🚙🧑

Хочемо поділитися спортивними здобутками нашої однокласниці-Ільїної Дарії. 🎖 На вихідних-12.11 Даша приймала участь у Всеукраїнському турнірі з карате у м. Одеса в 3 категоріях і виборола 1 золоту ,і 2 бронзові медалі.🥋 Пишаємося неймовірними показниками, віримо ,що попереду на Дашу чекають тільки спортивні радощі та злети. 🥇Так тримати !

Всім мешканцям Планети Щастя бажаємо тихих вихідних ,сповнених лише світлими новинами та радісними моментами🌞


18 переглядів0 коментарів