2-А

І ось позаду перший навчальний тиждень на "Планеті Щастя".

Учні 2-А поступово звикають до онлайн навчання, вчаться самостійно заходити за посиланнями на уроки,ділитися на групи, активно працювати. Діти мріють вже нарешті повернутися до школи,обійняти друзів,вчителів, оглянути школу,кабінети, посидіти за своєю партою...

Не зважаючи на онлайн,ми стараємося приймати активну участь у житті школи та свого міста.

✅НАША ЗІРОЧКА Бабенко Ліза та Звонарьова Василиса з 8-А класу прислали голосове повідомлення,яке Ви можете прослухати в першому номері газети Шмяп,де вони привітали всіх з початком нового року.До їх привітань приєднується і випускник нашої школи Семенков Михайло. Всі вони говорять про те,що наша Планета Щастя Найкраща у світі.


✅ Приєдналися до онлайн ФЛЕШМОБУ з нагоди 246-річчя нашого міста, привітали Дніпро з Днем народження! Багато різних фото, зроблених родинами на просторах Дніпра, можна переглянути у соцмережі "Facebook" під хештегом #містомогосерця

✅ Провели УРОК ГРАМОТНОСТІ, який відзначається 8 вересня.

Грамотність - свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Незважаючи на помітні успіхи багатьох країн, більше 860 мільйонів дорослих залишаються неписьменними, а більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи. На уроці грали в ігри,шукали приховані цифри,вчилися правильно говорити українською.

«Шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються з любові до рідної мови, до майстерного бажання володіти нею і відчуття власної відповідальності за рідну мову».

✅ Провели онлайн МАЙСТЕР-КЛАС з виготовленням паперової аплікації "Веселе Сонечко". Основна ціль – дати змогу дітям трішки відволіктися від сьогоденних подій та дізнатися щось нове та корисне.

На цьому все, а далі ще цікавіше!


10 переглядів0 коментарів