1-Б

Яскравими сторінками шкільного життя👩‍🏫👨‍🏫

Тиждень 1-Б, проведений на Планеті Щастя був насиченим та багатим на визначні події. У вівторок у класі було проведено низку заходів ,присвячених Дню української мови та писемності: вся класна родина підтримала єдиний шкільний дрес-код та одягнули вишиванки,прослухали на класній годині історію свята та звідки воно бере свій початок. Дуже важливо приділяти увагу подібним святам,адже кожен маленький українець та україночка мають знати історію нашої Батьківщини, дарувати їй свою повагу,визнання та милування мовою ,природою ,визначними місцями та іншими невичерпними багатствами.

Червоною ниткою протягом тижня пройшла підготовка до першого у нашому житті першокласників відкритого уроку. Відкривачами стала перша група,котра приймала дорогих гостей: мамусь,які прийшли нас підтримати та зазирнути за вуаль шкільного життя,Наталію Володимирівну Мітікову ,Петровську Зою Леонідівну,Макушеву Ларису Володимирівну,Звонарьову Наталію Михайлівну, котрі протягом заняття дарували нам свою підтримку та раділи нашим успіхам. Ми обов'язково чекаємо їх ще у нашому класі ,адже завжди раді бачити таких дорогих гостей ,що випромінюють колосальну радість та любов направлену на нас. В п'ятницю естафету першої групи перейняла друга група,яка закріпила успіх проведення відкритих уроків .Звісно,ми ,як діти трішки хвилювалися, адже це дуже відповідально ,проте нам все вдалося, ми уміло поєднали: математику,Я досліджую світ та навіть англійську в одному уроці. Працювали у командах,взаємодіяли з однокласниками, працювали з інтерактивною дошкою,цеглинками Lego. Урок вийшов неймовірно насиченим та чітко проявив усі отримані знання за перші місяці навчання.

Ми з нетерпінням чекаємо нового навчального тижня,що буде ще більш пізнавальним, активним та позитивним. Рухаємося разом до зірок!


0 переглядів0 коментарів