1-Б

Ось і промайнули наші перші канікули й ми повернулися до школи. Звісно ,чудово було відновити сили :довше поніжитися у ліжечку,пограти улюбленими іграшками , провести час з сім'єю,помандрувати,але ми дуже щасливі, що у понеділок знову зібралися разом класною родиною, побачилися зі шкільними друзями,вчителями йпродовжили відкривати Країну Знань.

Та, щоб мандрівка була захоплюючою іенергійною необхідно подбати про власне оздоровлення. Ось ми і відвідали соляну кімнату,де змогли добре та головне,-з користю провести час, при цьому цікаво погравши з нашим психологом,

Загалом тиждень провели під гаслом : « Разом до зірок !»,щоб ще більш згуртуватися та налаштуватися класом на одну хвилю. Тому, першочерговим завданням було- розширити своє розуміння співіснування «разом » і стало вкрай важливо поговорити на тему: « Емоції й почуття »,бо у великому колективі важливо правильно визначати ,керувати,розуміти власні емоції й відчувати настрій інших. Поговорили,пограли, зліпили «живі »смайлики з тіста і просто весело,й пізнавально провели час.

Наступним спільним рішенням з батьками класу стала участь в акції збору макулатури. Сучасне життя неможливе без використання паперової продукції. На роботі чи в побуті, люди постійно стикаються з папером. А здавши його на переробку, це крок до збереження лісу – зелених легень планети. Тому ми не пройшли осторонь та допомогли навколишньому середовищу.

Загалом, зусиллями 1-Б зібрано 130,6 кг макулатури. Чудовий показник ,як для початку. Головне не кількість,а спільні,злагоджені докладені зусилля.

Підсумовуючи усі справи ,події за тиждень ми певні,що разом зможемо усе.

Далі більше !


47 переглядів2 коментарі