Цей тиждень,перед осінніми канікулами, був насичений яскравими подіями. 27 жовтня 1-Б клас відзначав День української писемності та мови. Діти презентували свої улюблені книжки, ділилися враженнями про улюблених героїв ,інсценували відомі казки.
І як же без свята Хеллоуїн? Яскраві костюми, малювання славнозвісного гарбуза , вимова фрази « Гаманець або життя»- все це зробило веселим та емоційним шкільне життя на « Планеті Щастя»!
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_e4d7d30746304d05a19ad336e260df9e~mv2.png/v1/fill/w_68,h_173,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_e4d7d30746304d05a19ad336e260df9e~mv2.png)