1-Б

Сторінками нашого шкільного життя

Ось і промайнув ще один навчальний тиждень ,повний на яскраві події . На уроці малювання зображали свої улюблені іграшки ,а потім влаштували яскраву виставку на дошці.

Протягом тижня проводили насичені,веселі уроки працюючи з інтерактивною дошкою,яка схожа для нас на величезний планшет до якого кожному хочеться доторкнутися ,тому страх виходити до дошки та відповідати біля неї у нас абсолютно відсутній. Ми закріпили свої знання у звукових моделях ,складі чисел, а також навичках читання та збору слів з різноманітних складів. Тому дякуємо школі за сучасне обладнання та урізноманітнюємо наші уроки ,щоб пізнання нового було ігровим,веселим та позитивним.

В кабінеті в нас є чудовий куточок для читання і ,щоб долучити інших дітей до цікавого світу фантазій та казок ми подарували шкільній бібліотеці 66 посібників аби інші учні так ,як ми могли поринати у чиьацький Всесвіт.

Покроково наближаючись до свята -14 жовтня у класі було організовано фотовиставку разом з татусями, адже вони-надійні захисники,супергерої своїх родин. Поруч з їх силою ,мужністю вони знаходять місце любові й ніжності до своїх сімей . Тому саме татусі вляються нашими першими любими захисниками.

У середу привітали наше міцне,надійне плече -наших крутезних хлопців. Бажаємо їм бути у майбутньому справжніми чоловіками - сильними, мудрими і добрими на яких завжди можна розраховувати . В цейже день у класі було проведено низку заходів до дня Покрови,козацтва та Дня Захисника й Захисниць ,а саме:з'ясували на виховній годині значення слова «козак »,їх цінності ,як і де вони мешкали,чимзаймалися. Розфарбували патріотичні акварозмальовки. Це було дуже захопливо! Поділившисьна групи ми за допомогою пензлика ,води й нашогоумілого розподілу обов'язків зробили кольоровимикартини пов'язані з нашою рідною Україною, всьоголише додавши води. Тому,усе геніальне-дуже просто! Разом з однокласниками складали математичні пазлий отримували малюнки з козаками .

Тому, вчитися весело й цікаво,ми завжди відкритідо нового ,яскравого шкільного життя!


44 перегляди3 коментарі