11-Б

14 жовтня - свято Покрови, День українського козацтва і День захисника і захнисниць України. Основним завданням козаків була боротьба за волю народу. Козак - це вільна людина, чесна і смілива. Найдорожче йому - Батьківщина!

В цьому році це свято носить в себе дуже глибокий сенс. Увесь український народ зараз об’єднався та проникся справжнім духом козацтва, захищаючи свою Батьківщину.

Ще, в цей день відзначають свято Покрова Пресвятої Богородиці. Яке з’явилося, згідно з церковними записами в ІХ столітті, коли язичники взяли в облогу Константинопіль. Люди молилися й зверталися за допомогою до Господа. Коли надія майже зникла, люди побачили Богородицю, яка тримала в руках головну хустку. Вона покрила віруючих цією хусткою і захистила їх від ворогів.

Зараз на війні наші чоловіки, батьки, брати, сестри, сини… Весь український народ молиться за Перемогу. Наша віра в наших захисників стає міцнішою з кожним днем. Крок за кроком ми всі наближаємо нашу Перемогу, кожен на своєму фронті. І нехай 14 жовтня в нас не буде вихідного святкового дня, ми всі разом - нащадки козаків, помолимось Богородиці за наших захисників і захисниць.


11 переглядів0 коментарів