В рамках тижня іноземних мов. Учні 11а Власов Тимур, Крупський Давид та Разумов Олександр, розповіли учням 7і та 8і про подорож в Кельн та важливість вивчення німецької мови.
11а в ХАБІ безпеки з задоволенням і з користю прослухав лекцію з мінної безпеки!!!Дякуємо міжнародній гуманітарній організації THE HALO Trust.
Учні 11а класу на уроці німецької мови, ознайомилися з творчістю відомого німецького письменника Гете та читали його вірші. ( Вчитель Дем'янова К.М).
Ми продовжуємо пізнавати Німеччину і Україну та знайомитися з культурою та історією країн. Учні 11а класу з задоволенням провели краєзнавчу вікторину для 8б класу.
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_b2d16ec2cd10492796c4a1c1016fa2bd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_b2d16ec2cd10492796c4a1c1016fa2bd~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_734ad5c60e944893be7f37d6371223d8~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_734ad5c60e944893be7f37d6371223d8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_ec512f0807e44f4ba028bb7f6cf275d9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_ec512f0807e44f4ba028bb7f6cf275d9~mv2.jpg)