Четвертий тиждень навчання в нашій школі бувприсвячений Всеукраїнському дню бібліотек (30.09). За традицією це була благодійна акція «Подаруй книгу в бібліотеку», але в не цього року вона пройшла так:
В 1-2 класи Лілія Олександрівна запропонувалапрезентацію для самостійного проведення.
Від класу кожний клас зробив колаж малюнків улюблених казкових героїв і розмістив на сторінці класу.
В 3-4 класах Мартинова Л.О. завітала на годину спілкування в клас і провела цікаві подорожи в країну казок. Кожен учень приходив в образі казкового персонажу. Від класу було зроблено колаж костюмованого фото уроку.
Учням 5-11 класів було пропоновано творче завдання- зробити каталог електронних книг згідно віку і подарувати його в шкільну бібліотеку. На сторінці класузапропоновано похизуватися саме тими учнями, які приклали немало зусиль для цієї справи.
Ось так виглядає таблиця учасників Тижня. Дякуємо всім учасникам!
![](https://static.wixstatic.com/media/dc1e3b_343fdf42c4804f1f880e6fe27ad827cc~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/dc1e3b_343fdf42c4804f1f880e6fe27ad827cc~mv2.jpg)