У дошкільному відділенні пройшла серія круглих столів з педагогами і батьками вихованців старших груп. Темою зустрічі була готовність дітей до навчання у школі. Разом з батьками окреслили траєкторію розвитку кожної дитини на найближчій час. Комусь треба «підтягнути» навички читання, комусь розвивати дрібну моторику кисті руки, щоб гарно писати, а комусь просто навчитись зав’язувати шнурки і повірите, зі шнурками все набагато складніше ніж з читанням!
![](https://static.wixstatic.com/media/20d52b_e4a404edb0dc4bec8390215227dfcb2a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/20d52b_e4a404edb0dc4bec8390215227dfcb2a~mv2.jpg)