top of page

В НВК 148 «Планета Щастя» з 2017 року працює проект «Gocamp». Завдяки цьому проекту учні вивчають іноземну мову з носіями мови з волонтерами, які приїхали з Англії чи Німеччини. Проект дає змогу отримати досвід та знання  в лінгвістиці, він розширює світогляд учнів. Влітку до нас завітав ВІП волонтер- Президент Американської Торгівельної Палати в Україні, Член Національної Ради з Реформування при Президенті України і Скарбник Виконавчого Європейського Комітету Ендрю Хандер. Робота з учнями надихнула його на написання статті в журналі «Business Ukraine» Ділемося змістом статті:
«Чи любите ви  свою роботу?» запитав мене хлопчик в класі НВК 148,м.Дніпро. 
Я був волонтером на сході України в місті, яке славиться своєю ракетно- космічною галузю.НВК148 «Планета Щастя»  розвиває проект "GoCamp"-це великий громадський проект в Україні, що надихає і виховує нове покоління українців, які говорять англійською та ламають культурні бар'єри. Україна формує бренд на міжнародній арені і соціальний проект «GoCamp» сприяє цьому процесу, роблячи Україну ще більш цікавою для туристів та інвесторів. "GoCamp" надає дітям можливість вивчити англійську мову з міжнародними волонтерами, які  раді присвятити свій час навчанню. 
 "Знання однією іноземної мови залишає вас в коридорі життя. Знанням двох іноземних мов відкриває всі двері протягом усього життя ", сказав психолог Френк Сміт.
Англійська домінує як іноземна-це мова торгівлі, комерції та бізнесу. Дослідження показали, що більше ніж 400 мільйонів людей розмовляє на англійській. Офіційна мова в 53 країнах. 86 відсотків Інтернету англійській мові. Англійська є важливим для соціалізації.  Віна допомагає дітям різних країн спілкуватися між собою. Англійська збільшує шанс отримати гідні зарплати в майбутньому. З цієї та інших причин це дуже важливо, що діти вчать англійську мову в Україні це відкриває нові можливості для освіти, туристичної галузі та бізнесу. Досвід, який я отримав, працюючи волонтером  від "GoCamp" в НВК148 був безцінний. На питання учня я відповів словами  Стіва Джобса, які намальовані на стіні в моєму офісі «Найкоротший шлях зробити свою кар’єру успішною-це любити свою роботу» .

1.jpg
2.jpg

За підсумками II щорічного міжшкільного танцювального батла Dance Battle Dnipro, який оцінювало професійне журі, гран-прі отримала школа № 131, перше місце зайняла команда школи № 80, друге - учні школи № 148, а третьою стала команда школи № 134. Вони отримали кубки , медалі та пам'ятні подарунки від партнерів.

http://gorod.dp.ua/news/145733

bottom of page