top of page

     

    "Планета Щастя" приймає участь у проекті "Безпечна школа" - це єдиний освітній простір Дніпра, корисний як для дітей і батьків, так і для вчителів.
    ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ електронного учнівського квитка:
   Безкоштовний проїзд для дітей у муніципальному електротранспорті (тролейбуси, трамваї, метро) та знижка 25% на проїзд у маршрутних автобусах.

  Дозволить захистити дітей та отримувати оперативну інформацію про відвідування навчального закладу у зручний спосіб – через обраний вами месенджер (messenger, telegram, viber).

   Впливати на систему, навчання у школі та освітній простір міста, формування меню у шкільних їдальнях та інших додаткових послугах у закладах освіти, визначення перспективних напрямків, секцій, видів спорту для впровадження в закладах позашкільної освіти.

   Система передбачає наявність у відвідувача навчального закладу електронної перепустки. Вона перешкоджає проникненню на територію навчального закладу сторонніх осіб. Контролює її роботу охоронець. По школі ведеться відео спостереження. Територія шкільного подвір’я  під охороною патрульної служби. Все це допомагає створити більш безпечні умови перебування дітей у навчальному закладі.

"Планета Щастя" мріє про те, щоб кожен її мешканець мав учнівський квиток, який і є перепусткою до школи, адже безпека дитини для нас головне! Для того, щоб отримати таку картку необхідно заповнити анкету

(паперову або на сайті dniprosmart.dp.ua). Детальна інформація на сторінці фейсбук Є-учнівський Дніпра https://www.facebook.com/watch/Euchnivskiy/ або у телеграм-каналі https://t.me/E_uchnivskiy/17

Долучаємося до міської програми разом, дбаємо про безпеку і здоров"я наших дітей!

В кого виникають питання щодо реєстрації у проекті, можете звернутися на гарячу лінію проекту "Безпечна школа"

 

Консультації з питань реєстрації у проєкті «Безпечна школа» за номерами телефонів:

Понеділок -Четверг з 9:00 - 18:00

П'ятниця з 9:00 - 16.45

 

063 876 94 49

067 876 94 49

050 876 94 49

https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/39837/sistema-bezpechna-shkola-perevagi-elektronnogo-servisu-dlya-ditej-batkiv-ta-vchiteliv

 

Новий, єдиний вигляд учнівських квитків у Дніпрі!

Учнівський квиток виготовляється з пластикового матеріалу, ламінований з двох сторін. Містить графічну персоналізацію, антену, безконтактний чип, QR-код.

Затверджено зразки учнівського квитка були Рішенням виконкому Дніпровської міської ради № 992 від 22.09.2020.

dc1e3b_ec0a58daafd4453d8ad8f3d1c87b10a8_mv2.jpg

Проект "Безпечна школа"  

Відеоспостереження

Сигнальна кнопка

Цілодобова охорона

bottom of page