"Планета Щастя" приймає участь у проекті "Безпечна школа" - це єдиний освітній простір Дніпра, корисний як для дітей і батьків, так і для вчителів.
    ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ електронного учнівського квитка:
   Безкоштовний проїзд для дітей у муніципальному електротранспорті (тролейбуси, трамваї, метро) та знижка 25% на проїзд у маршрутних автобусах.

  Дозволить захистити дітей та отримувати оперативну інформацію про відвідування навчального закладу у зручний спосіб – через обраний вами месенджер (messenger, telegram, viber).

   Впливати на систему: навчання у школі та освітній простір міста, формування меню у шкільних їдальнях та інших додаткових послугах у закладах освіти, визначення перспективних напрямків, секцій, видів спорту для впровадження в закладах позашкільної освіти.

   Система передбачає наявність у відвідувача навчального закладу електронної перепустки. Вона перешкоджає проникненню на територію навчального закладу сторонніх осіб. Контролює її роботу охоронець. По школі ведеться відео спостереження. Територія шкільного подвір’я  під охороною патрульної служби. Все це допомагає створити більш безпечні умови перебування дітей у навчальному закладі.

Проект "Безпечна школа"  

Відеоспостереження

Сигнальна кнопка

Цілодобова охорона