top of page

4-А

🔔🎁 Початок семестру видався не простий, а золотий. Чому? Тому що мали цікаві канікули. Крім того, що ми продовжили виконувати завдання адвент-календаря, так ще й виконували цікаві завдання у "Зимовому зошиті". Кожного чекав подарунок-сюрприз. Це пружинка-антистрес, якою учні тепер граються на кожній перерві!

🕺🐧10.01 - День навчання танцям пінгвіна. Ну дуже нам полюбилися танці цих маленьких красунчиків. Тому ми, також, вирішили долучитися, і вивчити її танок.

🤝♥️11.01 - День дякую. Ми провели тематичний урок, згадали кому і за що кожен вдячний, подякували один одному. А ще, отримали відео-подяку від нашої рідної 136 ЗРБр.

🌲❄️13.01 - Старий Новий рік. Тиждень став тематичним. Протягом уроків ЯДС із Софією Олександрівною, ми згадували традиції святкування різних народних свят. Миколая, Різдво, Свято Маланки, Свято Василя. І кожен мав що розказати: про цікаві традиції у родині, про традиційні страви або напої. Про поїздки на проведений час разом.

🌎💪 Запальні перерви. Ми тримали планету Земля у невагомості. Завдання для колективу: перекидати один одному "надувну Землю", запобігати її падінню. Робити це максимально швидко та без падінь на землю. Тренували увагу, кмітливість, уміння працювати в команді.

Як це було? Дивіться у нашому відео.

👩‍🔬👨‍🔬STEM-проект "Густина речовин". Чому олія і вода погано змішуються? Чому мед не пропускає воду? Чому вода не спливає над олією? На всі ці питання ми відповіли під час нашого проекту. На підготовчому етапі дізналися, що кожна речовина має свою густину і від чого вона залежить, а закріпили свої знання практичним експериментом. Результати у відео:


8 переглядів0 коментарів
bottom of page