2-Б

Промайнув Жар-птицею ще один навчальний тиждень. Хочеться використати саме образ цього фантастичного, казкового птаха, адже цей тиждень присвячений Всесвітньому Дню Бібліотек. Бібліотеки та паперові книги сьогодні вважаються застарілим явищем,проте це не так,адже сучасна бібліотека – це центр громадського життя, простір для зустрічей та подій,місце ,яке об’єднує однодумців, надихає на роботу, допомагає відпочити та поринути у світ книги.

2-Б вітає всіх бібліотекарів,а особливо нашу чарівну – Мартинову Лілію Олександрівну з професійним святом. Дякуємо,що Ви знайомите нас,читачів з унікальними літературними шедеврами, допомагаєте вибрати жанр, який найбільше цікавий та захоплюючий. Щиро вдячні за те,що цього тижня Ви знайшли час та завітали до нас на класну годину та провели он-лайн вікторину : « У світі казок». Ми захоплено слухали розповідь про фантастичний Всесвіт книг,знайомилися з різноманітними жанрами та творами,що захопили та наповнили нас бажанням поринути та відкрити часточку цього Всесвіту для себе ,як для читачів.

На он-лайн-розвагах учні 2-Б розмовляли про світ казок – чарівний захоплюючий, неймовірний та цікавий. Усі заняття мали на меті привернути увагу до українських народних казок та народів світу, поширити коло знань, розвивати логічне мислення, кмітливість, пам’ять. Ми малювали різних казкових персонажів, розгадували загадки ,відтворювали послідовність подій у загальновідомих казках, переказували їх. А також наші учні створили власні проєкти : « Мої улюблені книги» у яких висвітлили: «Яка книга і чому саме подобається »і подали проєкт у вигляді малюнкових, текстових, відео - робіт. Переодягалися в образи казкових героїв,створювали фантастичну обстановку та намагалися захопити та зацікавати інших прочитати саме ту книгу,що зуміла підкорити наше читацьке серденько . Підсумки нашого тематичного тижня можна переглянути тут : https://www.youtube.com/watch?v=NNzoU3noy2Q&ab_channel=%D0%86%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA

Бажаємо усім знайти себе у неймовірному читацькому світі та бути фантазерами, вірити у диво, незалежно від віку ! Спишемося за тиждень!


14 переглядів0 коментарів