top of page

3-В

Оновлено: 4 січ.

Всім привіт!

Учні 3-в класу нашої школи провели свята, які не тільки розважили їх, а й допомогли збагатити знання про культуру та історію.

Перше свято, яке відбулося, було присвячене Дню чаю. Учні зібралися в класній кімнаті, де їх очікував ароматний та смачний напій. Вони дізналися про історію чаю, його корисні властивості та способи приготування. Також учні пограли в різні ігри, пов'язані з чаєм, та спробували різні сорти цього напою.

Друге свято було присвячене вшануванню учасників аварії на ЧАЕС. Учні дізналися про події, які сталися в 1986 році та про героїчний вчинок людей, які ризикували своїм життям для порятунку інших. Вони також дізналися про наслідки цієї аварії та про те, як вона вплинула на життя людей. Учні переглянули відео та презентацію.

Останнє свято було присвячене Різдвяному светру.. Учні дізналися про традиції та звичаї, пов'язані з Різдвом. Вони створювали різдвяні светри, спробувавши себе в ролі дизайнерів.

А ще ми провели урок в ХАБі на тему здорового харчування, прочитали корисну літературу, пограли в ігри, створили свою тарілку здорових продуктів.

Усі ці свята були чудовим способом не тільки розважитися, а й збагатитися знаннями про культуру та історію. Учні 3 класу отримали багато позитивних емоцій та навчилися новим речам, які будуть корисними для них у майбутньому.

До наступних зустрічей!


8 переглядів0 коментарів

Opmerkingen


bottom of page