top of page

3-В

Всім привіт!

28 листопада в нас відбулося дві зустрічі в нашому ХАБі безпеки.

Перша відбулася завдяки нашій матусі Федорини Н.О., ми провели зустріч з волонтерами фонду "Їжа життя" . Познайомилися з волонтерами, нам принесли врятоване кошеня, отримали солодощі. Бесіда була корисною та цікавою, а ще емоційною завдяки цікавому гостю.

Друга зустріч з представниками міжнародної гуманітарної організації THE HALO Trust,говорили про мінну безпеку. Дуже доречно, стисло, конкретно розповіли основні правила мінної безпеки.

30 листопада-День домашніх тварин.В світі живуть мільйони домашніх собак та котів. Вони мають люблячих господарів, смачну їжу та власне місце для ночівлі. Ми не знаємо, про що вони ще мріють у своєму житті. Але ми точно знаємо, про що мріють сотні тисяч безпритульних тварин. Кожен безпритульний пес та кіт мріє про люблячого господаря, який буде піклуватись про нього - свого чотирилапого друга. Відгадували загадки, філворди, прийняли участь у акції від БФ "Щаслива лапа".

Хочемо поділитися великою радістю. В нашому класі з’явилася Дворазова Чемпіонка Світу з повітряної акробатики ХОМЕНКО ЗЛАТА. Вітаємо! Бажаємо і подальших успіхів. Змагання проходили в Італії.

До зустрічі!


18 переглядів0 коментарів
bottom of page