top of page

3-В

Всім привіт! Перегорнули ще одну сторінку нашого життя.

16 жовтня, відзначається Всесвітній день хліба. Переглянули відео, презентацію, дізналися нові факти про хліб, провели на уроці мови каліграфічну хвилинку, написали прислів’я про хліб, створили лепбук «Хліб всьому голова» і на завершення розмалювали картинки із зображенням хлібобулочних виробів. Навчилися берегти хліб та поважати працю людей.

16 жовтня ще і день здорового харчування. Навчилися відрізняти корисну їжу від шкідливої, познайомилися із національними стравами країн Європи.

Осінь багата своїми дарами.Провели виставку виробів з овочів та фруктів: "Дари осені. " Хочеться відмітити роботи Харківського О., Колеснікова Л., Хмеловської Є.,Лісовець М.,Олещенко С.,Дрипан А.,Кримчак К.,Приходько С.,Лапшик К.,Лапшик К.

21 жовтня- Всесвітній день яблука. Яблуко – це символ фізичного, культурного і генетичного різноманіття, про який людина не повинна забувати.Дізналися, що символ яблука поширений у геральдиці.Зібрали прислів’я про яблука.Намалювали свої улюблені сорта, а дехто зробив свої яблучка казковими.

Тиждень був цікавим і корисним.

До нових зустрічей!


6 переглядів0 коментарів

留言


bottom of page