top of page

2-В

Ось і добігли кінця тиждень та 1 семестр. Скільки всього було! Але ми все здолали і прийшли на фінішну пряму. Тиждень казковий.

Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекають цього дня. На онлайн розвагах малювали, майстрували, приймали участь у конкурсах, запустили відео-челендж новорічних привітань. Незабутній день- п’ятниця- свято в родинному колі. Біля моніторів зібралися і діти, і батьки, і бабусі, братики та сестрички, приєдналися навіть наші однокласники, які знаходяться за кордоном. Діти отримали масу задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили спритність та ерудованість у конкурсах. Відеопривітання можна подивитись тут: https://youtu.be/3DziDew1Fc4

Хоменко Злата- дівчина, про яку можна писати щотижня. І знову конкурс, і знову перемога. Не перестаєш дивуватися витримці, силі, артистизму, наполегливості, цілеспрямованості цієї маленької дівчинки.

18.12.22 відбувся фестиваль «World of Art 2022»

Злата взяла участь у трьох категоріях, де здобула абсолютні перемоги. І вперше виборола Гран-прі фестивалю!

Злато, так тримати! Ми пишаємося тобою.

У це прекрасне свято, Новий рік, прийміть наші щирі вітання! Нехай зайчик на своїх м'яких лапках принесе радість, сміх, гарний настрій, тепло домашнього вогнища і щастя, а найголовніше Перемогу! Бажаю виконання найпотаємніших бажань!