Тиждень шкільної бібліотеки


З 24 по 28 вересня в нашій школі традиційно пройшов Тиждень шкільної бібліотеки , присвячений Всеукраїнському дню бібліотек (30.09). Він став різноманітним та цікавим в цьому році. 

            Наприклад, в усіх 1 –х та 2-х класах бібліотекар Мартинова Л.О. на годинах спілкування провела цікаву подорож-вікторину в країну казок «Чарівний світ казок». Кожен учень вдягнув костюм улюбленого казкового персонажу.

                В 3-4 класах Лілія Олександрівна пропонувала презентацію «Бібліотека-затишний дім для зустрічі читача з книгою». Після проведення діти відправили бібліотекару колаж малюнків улюблених казкових героїв.

                В 5-8 класах учням був запропонований кросворд на колективне розгадування на годині спілкування. Кросворди відрізнялися кількістю запитань та змістом для кожної вікової категорії.

                  Ініціативні групи 9-11 класів отримали завдання зробити фото-колаж «Улюблена книга, яку я прочитав влітку». Деякі класи зробили цікаві відео про улюблені книги, виявили свою творчість та зацікавленість. Серед них -11-а, 7-В, 4-В,6-А класи. Деякі написали статтю в шкільну газету «ШМЯП».

               Тиждень пройшов яскраво і продемонстрував інтелектуальні та творчі здібності учнів. Дякую за добре ставлення до бібліотеки батькам, читачам, класним керівникам! Чекаю на зустріч! Всім бажаю миру!

З повагою, бібліотекар Л.О. Мартинова


8 переглядів0 коментарів