4-Г

Хроніки тижня, що минає, від 4-Г класу.

⬜Минулими вихідними батьки нашого класу влаштували для дітей прогулянку-екскурсію нашим містом. Але не звичайну, а дуже цікаву! Ми пройшли майже 12 кілометрів вулицями нашого міста у пошуках бронзових скульптурок #ВідчуйДніпро, які символізують історію нашого славетного міста. Їх 10 і кожна зі своєю історією. Діти були в захваті! Але про це ми ще розповімо окремо.

⬜До Дня захисників та захисниць України учні нашого класу Ілля та Павло Куріни та Софія Вовчук відвідали музей АТО, який розташований у нашому місті, аби побачити усе на власні очі, сфотографувати, запам'ятати і потім на Годині спілкування вони влаштували онлайн екскурсію для своїх однокласників. Діти уважно слухали, ставили запитання та трошки сумували від побаченого.

⬜А ще цього тижня до нас в гості завітав тато нашої однокласниці Карини Бухало, який є учасником бойових дій на Донбасі. Діти привітали тата Олександра із прийдешнім святом та подякували йому за службу та мирне небо!

⬜Також цього тижня Людмила Іванівна провела у класі урок-презентацію, присвячений подіям на сході України, завдяки кому ми маємо можливість жити у мирному місті, спокійно ходити до школи та бути у безпеці. Адже є ті, хто  виборюють цей мир задля нас!

⬜До Дня українського козацтва в нас відбулося багато заходів. Але розповімо про найголовніші.

По-перше, це ще один чудовий майстер клас від Уляни Вікторівни, на якому діти виготовили славетних козаків- з чубом і вусами. І сьогодні ввечері з радістю подарують їх своїм татусям.

По-друге, сьогодні 4-Г клас влаштував справжній флешмоб. Ми відвідали 16 класів нашої Планети Щастя із хлібом, сіллю та вдягнені, як справжні козаки і козачки. Ми вітали усіх із прийдешнім святом та розповідали вірші про українських козаків.

⬜І ще про важливі події цього тижня:

- в четвертому класі у нас вже проходять уроки хімії! Так так. Рогожнікова Ольга Володимирівна запросила 4-Г до себе в кабінет аби розповісти дітям цікаві факти про науку хімію та навіть продемонструвала нам деякі хімічні досліди. Діти були в захваті та просили ще, адже одного уроку виявилося замало.

⬜І черговий спільний захід у нашій трійці в кубі 4-Г, 6-Б та 8-І! Дякуючи вчителю географії Кошурніковій Юлії Сергіївні, в нашої трійки пройшов цікавий урок під назвою "Найдивовижніші місця планети". Усі діти були дуже раді зустрічі та жваво обговорювали тему уроку. А учні 4-Г ще й отримали свій перший досвід про те, що ж це за наука- "Географія"!

⬜Три дні, але такі насичені!

Вітаємо усіх мешканців Планети Щастя із прийдешніми святами: Святом Покрови Божої Матері, Днем українського козацтва та Днем захисників та захисниць України. Зичимо мирного неба, міцного здоров'я та добробуту!


11 переглядів0 коментарів