top of page

9-А

29 вересня в 9-А клас завітав батько нашої учениці Єви Шапар Костянтин Васильович.

Для нас, дев‘ятикласників, дуже важливо задумуватися над майбутньою професією, але, як ми знаємо, це досить непростий вибір.

Костянтин Васильович провів для нас класну годину, де допоміг і пояснив нам як саме потрібно обирати професію. Спершу, він приніс 3 скриньки різних кольорів й викликав 3-х дівчат, кожна з яких обрала бажану скриньку. Відкривши її, одна з дівчат отримала M&M's, друга-лимон, а третя не отримала нічого. Провівши такий інтерактив, Костянтин Васильович запитав у дівчат чи задоволені вони своїм вибором і чим вони керувалися, обираючи скриньки. Цим експериментом Костянтин хотів наголосити на тому, як важливо робити обдуманий, свідомий вибір, особливо коли це стосується професії, адже це матиме величезний вплив на наше майбутнє.

Крім того, батько Єви розповів нам власний кар‘єрний шлях, розповів про види професій та критерії вибору майбутнього заняття. До того ж, він підготував тест, який визначає наше призначення. Тобто, відповівши на запитання тесту, можна зрозуміти яка ти людина і який напрям в професії тобі ближчий. Ти або людина-творчий образ, або людина-природа, людина-техніка тощо.

Навіть попри сигнали повітряної тривоги ми насолодилися справді важливим, корисним і цікавим уроком Костянтина Васильовича. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!


3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page