9-А

Вітаю всіх мешканців нашої ПЩ з Пасхою! В це чудове свято бажаю йти по життю з доброю мрією, високим прагненням, щирою надією, міцною вірою і великою любов'ю. Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби і розписи яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і чудовим настроєм!

Карантин поставив життя на паузу. У всіх сферах. А може це і не погано? Є час схаменутися, одуматися, проаналізувати, поміняти, прийняти, підготуватися і, врешті-решт, почати… Кожному ця пауза дана для чогось. Треба постаратися підлаштуватися до сітуації , знайти, а головне-використати плюси!

У нас є чудова можливість вчитися з дому за зручною, організованою системою.

Для кожного класу складено індивідуальний електронний розклад, в якому учні можуть подивитися час і платформу, на якій проводиться предмет, не обходиться і без зазначеного там домашнього завдання і термінів його виконання.

Всі уроки проводяться онлайн, нашими улюбленими викладачами, які, на відміну від лекторів на YouTube, розповідають все цікаво, душевно і зрозуміло. І навіть, якщо у тебе є проблеми з Інтернет з'єднанням, завжди є можливість подивитися запис уроку на блозі вчителя, ще й підкріплений іншою корисною інформацією по темі. Ми вдячні нашим вчителям за те, що вони завжди на зв'язку і готові прийти на допомогу.

Але перш за все це блискуча можливість проявити відповідальність і самостійність, адже тільки ми здатні вплинути на свої знання і відмітки. Нам дали карти в руки і тільки ми можемо ними розпоряджатися. Прийшла пора показати себе!

У всіх нас з'явився час на ті ідеї, які ми відкладали в «довгий ящик». Хтось почав в'язати, хтось згадав про давно забуту книгу, хтось освоює новий музичний інструмент.Загалом, занять маса, кожен може знайти щось собі до душі.

Осмоловська Ніка6 перегляд

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

© 2019-2020 Навчально-виховний комплекс № 148