top of page

8-В

Цей тиждень наш клас присвятив трьом подіям: Дню захисту домашніх тварин, Кольоровому тижню і Дню самоврядування. Світ тварин - це частина нашого світу, і ми відчули важливість піклування про них та поваги до їхнього життя. Цей день був спеціальною нагодою вивчити більше про тварин, які допомагають нам у нашому повсякденному житті. У четвер ми провели годину спілкування, де поділилися інформацією про догляд та виховання домашніх тварин, розповіли про своїх пухнастих друзів.

Вирішили взяти на себе роль вчителів і допомагали проводити уроки, влаштували День учнівського самоврядування. В понеділок Надія Бєгун провела нам урок біології на тему "Травлення". Ця фундаментальна функція нашого організму дозволяє нам отримувати необхідні поживні речовини з їжі та забезпечує життя кожної клітини. Ми спостерігали, як працюють ферменти та які продукти можна вважати корисними для нашого шлунка. З Наді вийшла чудова вчителька!

Приєдналися до Кольорового тижня початкової школи. Кольоровий Тиждень - це велика нагода показати нашу індивідуальність та творчість. Тож ми не соромилися експериментувати з одягом та робити нашу школу яскравішою!


28 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page