top of page

7-В

Ось і промайнув ще один тиждень на «Планеті Щастя». Які ж в нас новини?

19 січня – Водохреща. Щорічно в січні віряни святкують останнє велике свято різдвяного циклу, яке завершує Святки (12 днів Коляди між Різдвом і Водохрещем) — Хрещення Господнє. Його ще в народі називають Йордана або Водохреще. Багато людей на Водохреще намагаються зануритися в ополонку. Здавна вірили, що вода має цілющу силу саме 19 січня. Вона може лікувати від недугів — як фізичних, так і духовних. В нашому класі ми передивилися презентацію, відеоролик, дізналися про традиції цього дня.

22 січня- День Соборності України. Особлива дата в історії України. Коли Україна єдина, вона — непереможна. Українська соборність закодована у візерунках нашої вишивки, сюжетах косівської кераміки, петриківському розписі, її чутно в рокотанні кобзи, бандури, трембіти. На годині спілкування ми обговорили традиції святкування Дня Соборності (живий ланцюг), дізналися про історичне минуле України. День Соборності України — одне з головних історично важливих свят. Цього дня бажаємо благополуччя нашій країні, наснаги та успіху кожному захиснику та захисниці. Нехай в серцях українців панують світло та любов навіть в найтемніші часи. Мирного неба та міцного здоров'я!

Крім того, цей тиждень був присвячений філології. Ми розпочали роботу на довготривалим проєктом "Українська - на часі". Більше деталей буде у найближчому випуску "ШМЯП", а також провели Мовний турнір та визначили найкращих знавців української мови! Ними стали Скидан Дарина та Шаповала Леся! Вітаємо дівчаток!