6-В

Хоч і настали холодні осінні дні, нам немає коли сумувати. Адже на "Планеті Щастя" відбувається скільки всього цікавого!

По-перше, наші батьки завітали до нас у їдальню з контролем якості та переконалися, що тут годують смачно і корисно.Чекаємо від них відгук про смачний сніданок!

По-друге, у рамках проєкту "Школа і поліція" для нас провела лекцію з питань профілактики правопорушень наш шкільний офіцер поліції. І хоч ми трошки здивувалися поліції у нашій школі, проте із задоволенням поспілкувалися і поставили питання, що нас цікавлять.

Рекордсменом за враженнями став день 1 жовтня - День вчителя та День самоврядування.

Урок музики нам проводили батьки. Неймовірна скрипкова феєрія від Семенко Юлії Сергіївни поселила любов до цього предмету у наші серця назавжди.

Також ми помінялися місцями з учителем української літератури Горяною Лілією Сергіївною: на один урок учні стали педагогами, а педагог - учнем. Нам було цікаво і не так вже й легко побути у ролі вчителя.

Виховна година теж пройшла нестандартно, адже до нас завітала лікарка із медико-соціальної реабілітації Клименко Валентина Іванівна. Її урок про вплив шкідливих речовин на організм людини вразив нас та залишив слід у наших серцях.

У концерті з нагоди Дня вчителя взяли участь наші талановиті танцюристки: Скляр Славяна та Пройдак Саша. Як вони запалили глядачів!

Що ж, ми не прощаємося. Попереду ще багато цікавого! Слідкуйте за новинами 6в!


0 переглядів0 коментарів