6-Б

На початку листопада учні 6-Б класу взяли участь у проєкті "З Україною в серці" до 9 листопада - Дня писемності та української мови. На класній години діти самостійно зробили колаж.

4 листопада відзначали День дорожнього регулювальника. Ми об'єдналися разом із нашими друзями з проекту Три в кубі: 4-Г та 8-І класами та вирушили повторювати правила дорожнього руху на вулицю- на пішохідний перехід. Згадали основні правила переходу через вулицю та навіть намагалися вивчити рухи, якими регулювальник керує дорожнім рухом.

Також цього тижня діти ділилися враженнями від своїх подорожей під час канікул.

Туреччина,Іспанія,Австрія, Закарпаття,Єгипет,Греція-це тільки невеличка частинка подорожей наших учнів протягом жовтня! Після відпочинку учні ділилися враженнями один з одним.

Борисенко Тимофій:"На осінніх канікулах мав змогу разом з батьками відпочити у мальовничому місці нашої країни - Закарпатті. Це неймовірне місце, з дивовижними горами, деревами, озерами, замками. Повітря там дуже чисте, що дає змогу насолодитися чудовою природою. Також я мав змогу зловити форель, це були неперевершені емоції. А ще, дорогою, я мав змогу побувати у містах, в яких раніше не був. Всеж таки яка в нас неймовірно гарна батьківщина - Україна!"

Томашпольська Фаїна:" Я зі своєю родиною поїхала у Київ . Звідти ми поїхали в аеропорт, і полетіли в Іспанію. Там було дуже красиво та весело . Ми були в місті під назвою Кальпе . Я не була в Іспанії чотири роки , і за цей час там багато чого змінилося. Ми побували у старому місті, в зоопарку, океанаріумі та в музеї мистецтв.Мені сподобалась ця подорож тому що це дуже гарне місце, там усі люди вітаються один з одним . Там дуже гарні краєвиди , і взагалі там класно".

Марія Зевіна:" Ми оселилися в Туреччині на Середземномор'ї. Мені сподобалася турецька кухня і музика. Вечорами для туристів влаштовували свята, концерти й танці. Було дуже весело".

Катерина Зубова: "Цей відпочинок був незабутнім. Я зі своїми батьками полетіла до Туреччини, Кападокія. Вона славиться своїми готелями які були зроблені у скелях, повітряним куля та підземне містам.Я жила в одному з таких готелів. У номері не було жодного віконця. І кожен номер відрізнявся своєю самобутністю. Але більше мене вразила інша подорож.

Ми прокинувся о четвертій ранку, коли було ще темно. Спросоння ми сіли в автобус і відправились до «Долини Кохання». І побачили яку він давали теплим газом. Через деякий час вони були великі та готові до польоту. Нас запросили до корзини. У одній картині було 16 людей. І ми злетіли... Ще біля нас злетіло 150 куль. Ми підіймались на висоту пташиного польоту 1000 м і побачили незабутні краєвиди! Це тривало приблизно годину ,а потім ми приземлились на землю.Це була неймовірна і незабутня подорож!"

Подорожі та відпочинок- важливі складові нашого життя!16 переглядів0 коментарів