6-Б

Літні канікули в таборі.

Нарешті почалися літні канікули. І ми дружно,уже як учні 6-Б класу, вирішили відсвяткувати таку подію. Цього року Борисенку Тимофію,Зевіній Марії,Котлярову Тимофію, Зубовій Катерині, Якименко Савелію,Гагачу Данилу та Удовікову Платону пощастило потрапити до дитячого оздоровчого табору - Аврора. Він знаходиться у Херсонській області на березі Чорного моря.

У таборі весь день був повністю розпланований, там ніколи нудьгувати! Ранок починався із зарядки, яку ми виконували всі разом під веселу музику, потім сніданок. До їдальні ми йшли весело, виконуючи загонові пісні. А потім у нас були різні заходи: конкурси, концерти, змагання, такі як «Відкриття табірної зміни», «Подорож у казку», «Кращий танок», багаття на «закриття табору». Вечорами проводилася дискотека. У теплу погоду ми купалися та відпочивали.

Тому життя в таборі було захопливим і цікавим.А коли настав кінець табірної зміни,нам було дуже сумно розлучатися зі своїми новими друзями. Але ми домовилися, що наступного року знову поїдемо до цього табору та обов’язково зустрінемося. Від табору залишилися тільки приємні спогади. Тож з нетерпінням чекаємо, коли знову настануть літні канікули.


10 переглядів0 коментарів