5-Г

Дуже насичений подіями тиждень! Головною подією, звісно, став День української мови та писемності, який вся наша країна відзначала 9 листопада. День був дуже напружений, з багатьма тривогами, але наша нація і наші діти незламні! Тому ми встигли і всеукраїнський радіодиктант написати і відвідати онлайн майстер-клас "Українською, будь ласка". Тепер про все по черзі.

   Що ж таке всеукраїнський радіодиктант? Дуже хвилююча подія. Але Анна Віталіївна налаштувала дітей, аби вони зібрались та не хвилювались. Так усі разом писали диктант, який у прямому ефірі диктувала народна артистка та Герой України Ада Роговцева. Диктант разом із дітьми та усією країною писали цілі родини- матусі, татусі та навіть бабусі. Та усі разом завантажили потім до класруму, отже роботи в Анни Віталіївни побільшало! Ось що таке народна українська єдність!

   Ще одна важлива подія 9 листопада- наймасовіший майстер-клас з української мови. Цього разу вже з Наталією Володимирівною під час уроку самопідготовки приєднались усім класом до онлайн трансляції від департаменту Гумполітики та стали свідками встановлення нового всеукраїнського рекоду- наймасовіший онлайн майстер-клас, присвячений Дню української мови та писемності!

   Ну і звісно ж, протягом усіх онлайн уроків учні 5-Г разом із вчителями були вдягнені у традиційний український одяг- вишиванки!

   На годині спілкування учні 5-Г класу створили проєкт "Легенда про Ангела і українську мову", текст легенди читає юна актриса Васильченко Єва, пісні наживо співають наші талановиті Моллаєва Мар'ям, Базна Кароліна і Рогожніков Олексій. Ангела-посланця зробили всі учні класу.

Також протягом тижня ми збирали та монтували відеоролік для флешмобу Планети Щастя "Установи українську мелодію на свій телефон". Подивитись, що в нас вийшло, можно за посиланням нижче. Відео вийшло дуже зворушливе!

https://youtu.be/X0ReXiASNHc


8 переглядів0 коментарів