top of page

5-Г

Вчора напередодні зимових канікул на годині спілкування ми ділились найзаповітнішими мріями, говорили про те, чого чекаємо від нового року і ми помітили як подорослішали наші діти! Як змінились їх цінності!

https://www.youtube.com/watch?v=YmQiWAZodPg

Нехай всі мрії дітей здійсняться!

В 5му класі з першого вересня ми почали вивчати другу іноземну мову - німецьку. З перших уроків вона нам сподобалась і крок за кроком ми вивчаємо нові слова, опановуємо граматику, вчимо римівки та вірші, співаємо пісні. До Дня Святого Миколая ми на уроці вчили вірш, а потім кожен записав відео і ми змонтували загальний проєкт від класу. Бажаємо всім веселих канікул! https://youtu.be/TqHEJtqPbas

Благодійний ярмарок у 5-Г

Напередодні новорічних свят діти, батьки та вчителі 5-Г класу організували благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. А точніше- ми збирали кошти для придбання дронів для однієї дуже секретної бригади наших ЗСУ, у якій зараз несе службу один з наших татусів.

   Готувались ретельно усі, і дорослі, і діти, тому що справа дуже відповідальна. Діти виготовляли новорічні сувеніри, прикраси, пекли та готували різноманітні солодощі та напої, вигадували зовнішній вигляд кожен свого торгівельного місця.

   Нам вдалося зібрати 6500 гривень! Це, звісно, дуже мало, але ми стали прикладом для усіх інших, як ми можемо підтримати нашу армію та наших військових та хоч на крок наблизити нашу Перемогу!

   Разом ми сила! Слава Україні!

Класні керівники 5-Г