5-В

Оновлено: 15 жовт.

5-В для сайту. Тиждень.

Початок тижня в Дніпрі був дуже тривожним... і, хоча World Smile Day святкують 7 жовтня, ми вирішили підбадьорити всіх своїми посмішками!

Це чудове свято виникло завдяки американському художнику Harvey Ball). Саме він є автором відомого на весь світ логотипу – смайлика!

Щирими усмішками поділились і учні 5-В. Сподіваємось, ми зробили добру справу і допомогли хоча б одній людині посміхнутися.

Українців неможливо залякати, тільки ще більше об’єднати.

Чудовим помічником для зняття напруги є Арт-терапія, малюнки. І дітки 5В багато малювали у цей тиждень. Дітки дуже втомилися від жахливих новин, від тривог, вони хочуть жити у мирі та злагоді, тому малюнки такі справжні, такі яскраві.

Кілька тижнів тому наш клас був на екскусії у міській бібліотеці Дніпра, там зараз розташований центр переселенців з Маріуполя. Бібліотека м.Маріуполь розбомблена, та місто визволять, бібліотеку відбудують, але наповнити її буде не так легко, тому наш класс с задоволенням прийняв участь у акції "Збір книжок для майбутнього" і приніс багато цікавих книжок.

Завершився цей тиждень Днем захисників і захисниць!

Тіх, хто боронить нашу землю і знищує окупантів. Хто охороняє міста, села та кордони. Хто боронить від пожеж, мін, голоду, хвороб, болю. Мы вдячні всім захисникам і захисницям за щоденний подвиг незламності у боротьбі за НезалежністьУкраїни! Наш клас багато допомагає нашим захисникам і на цьому тижні ми передали Військовій частині ППО м. Дніпро великі пластикові контейнери та бочки для зберігання необхідних речей.

П'ятниця! Святковий ранок і заряд позитива!

Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Від усього серця вітаємо усіх і особливо Тимура Євгеновича, який сьогодні завітав і провів святкову руханку.

Тимуре Євгеновиче! Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

З міцними обіймами, ваш 5-В.


105 переглядів0 коментарів