5-В

*Замітка за тиждень*

У 5-В класу був дуже цікавий та насичений тиждень . Хочеться трошки освітити, що саме відбувалося .

По-перше, із великим успіхом пройшов «тиждень дублера» . А саме , завдяки долученню матусь Борі Мороза, Ірини Сергіївни та Соні Юшко, Яни Сергіівни, феєрично та неймовірно цікаво були проведені уроки з німецької мови,української літератури та праці! Діти і батьки у захваті !

По-друге, на цьому тижні ми відзначали День захисту тварин. Ця подія не оминула і 5-В! Всі діти із радістю показали своїх домашніх улюбленців та розповіли про них! А потім ,ще й надіслали цікаві світлини із братами меншими.

По-третє , на цьому тижні також відмічається Міжнародний день музики ! Звісно , ми не виключення ! Цей день ми відзначили неймовірним музичним перформансом, до якого долучились як діти так і батьки .Учні класу ,на чолі з класним керівником , Ольгою Володимирівною , за допомогою саморобних ударних та перкусії ,виконали негласний гімн наших героїв-захисників « Ой у лузі»

По-четверте . На забуваємо про волонтерську діяльність . На цьому тижні родина Сундирьових передала укриттю Планети Щастя 30 стільців ! Велика подяка!Разом -ми сила !

По-п’яте . Наприкінці тижня на урок «Година спілкування» завітала таємна гостя.. Це була перша мама нашого класу , класний керівник з 1 по 4 клас , Надія Анатоліївна ! Діти дуже зраділи цій зустрічі та це стало приємною несподіванкою ! Зустріч була дуже тепла, а спілкування душевним!

https://youtu.be/V2lJf5t48gE


60 переглядів0 коментарів